Funkčné dvere pre bytovú výstavbu

Pre každú miestnosť správne dvere – charakter dobrého pocitu zaručený

Je úplne jedno, či ide o novostavbu alebo modernizáciu, spoločnosť Hörmann ponúka pre každú oblasť domu správne dvere. Či už bezpečnostné dvere do pivnice alebo pre vstup do garáže, dvere brániace ohňu pre pivnice s vykurovacím kotlom alebo viacúčelové dvere pre  hobby miestnosť – kvalitatívne vysoko hodnotné oceľové dvere sa postarajú o to, aby ste sa medzi štyrmi stenami cítili skutočne dobre a bezpečne. Objavte všetky výhody a funkcie našich oceľových dverí a individuálne možnosti stvárňovania. 

 

Dobré dôvody pre funkčné dvere Hörmann

Až o 49 % lepšia tepelná izolácia

Až o 49 % lepšia tepelná izolácia

Želáte si aj pre pivničné a vedľajšie vstupy tepelnú izoláciu ako pri domových dverách?

Potom sú naše bezpečnostné dvere KSI Thermo, viacúčelové dvere MZ Thermo a MZ Thermo65 tou správnou voľbou pre Vás! Dvere MZ Thermo65 presviedčajú až o 49 % lepšou tepelnou izoláciou ako pôvodné viacúčelové dvere.

* až o 49 % lepšia tepelná izolácia pri dverách MZ Thermo65 v porovnaní s bežnými viacúčelovými dverami
Bezpečnostné vybavenie brániace vlámaniu RC 2

Bezpečnostné vybavenie brániace vlámaniu RC 2

Bezpečnostné dvere KSI / KSI Thermo, ako aj protipožiarne a bezpečnostné dvere WAT obdržíte sériovo s odskúšaným, bezpečnostným vybavením brániacim vlámaniu RC 2. Pre Vás to znamená: ešte bezpečnejší pocit medzi vlastnými stenami. Pre multifunkčné dvere H3D je vybavenie možné zakúpiť voliteľne ako prídavnú funkciu.

Individuálny vzhľad

Individuálny vzhľad

Vytvorte si Vaše dvere celkom podľa Vašich želaní a Vášho individuálneho vkusu. Máte výber medzi rôznymi farbami a dekoráciami ako aj preskleniami.

Oceľová zárubňa VarioFix

Oceľová zárubňa VarioFix

Inovatívna obvodová zárubňa VarioFix je ideálnym riešením pre výstavbu bytov: princíp montáže známy z drevených zárubní obdržíte pri zárubni VarioFix prvýkrát aj pri oceľovej zárubni. Zárubňa okrem toho presviedča aj pokiaľ ide o dizajn a robustnosť.

Katalógy