Zárubne

Rozsiahly program s mnohými profilmi

Ako špecialista na zárubne s desiatkami rokov skúseností sa Hörmann venuje Vašim želaniam a realizuje aj zvláštne riešenia pre každú situáciu na stavbe.
Náš program pre falcované a tupé krídla dverí Vám otvorí už aj tak bohaté varianty vzhľadov. Okrem toho dodávame zárubne v brilantných špeciálnych farbách alebo so špeciálnymi systémami závesov a tlmiace profily, ako aj množstvo špeciálneho vybavenia pre viac komfortu a bezpečnosti.
Šírka programu, špecializácia pri súčasne vysokej flexibilite a najmodernejšej výrobe nám umožňujú venovať sa rýchlo a komplexne Vašim želaniam.

Povrchové úpravyVarianty montáže
pozinkovaná základná povrchová úpravamurivo
s práškovou povrchovou úpravoubetón
RAL podľa výberupórobetón
ušľachtilá oceľ (V2A, V4A)sadrové dosky
montované steny

Dobré dôvody pre oceľové zárubne Hörmann

Zárubňa VarioFix pre jednoduchú, rýchlu montáž

Zárubňa VarioFix pre jednoduchú, rýchlu montáž

Pre novú oceľovú zárubňu Hörmann VarioFix nie sú odteraz problémom tolerancie stien do 20 mm: rôzne hrúbky stien pri renováciách alebo pri novostavbe sa celkom jednoducho vyrovnajú prestaviteľným ozdobným falcom. Jednoducho namontovaná ako drevená zárubňa, boduje oceľová zárubňa dodatočne v oblastiach dlhá životnosť a dizajn.

Vysoká odolnosť a elegantné tvarovanie bez viditeľného zahnutia kombinované s princípom montáže drevenej zárubne poskytuje iba zárubňa VarioFix.
Posuvné dvere pre riešenia dverí s úsporou miesta

Posuvné dvere pre riešenia dverí s úsporou miesta

Otvorte si nové možnosti na optimálne využitie Vašich priestorov: Hörmann Vám
s 1-krídlovými a 2-krídlovými posuvnými dverami zo skla alebo z dreva poskytne vhodné riešenie pre každú bytovú situáciu. V kombinácii s rozličnými variantmi zárubní Hörmann, okrem iného s oceľovou zárubňou VarioFix, sú posuvné dvere mimoriadne vhodné aj na dodatočnú montáž.

Zárubňa bez lemu pre najvyššie nároky na dizajn

Zárubňa bez lemu pre najvyššie nároky na dizajn

Pre modernú interiérovú architektúru, ktorá požaduje úzke lemy zárubní a integrované zatvárače dverí, je zárubňa bez lemu HW-SL optimálnym riešením. So skryto ležiacimi závesmi resp. nasadenými, malými valčekovými závesmi dverí spĺňa najvyššie nároky na dizajn.

Tlmiaci profil pre vylepšenú zvukovú izoláciu

Tlmiaci profil pre vylepšenú zvukovú izoláciu

Pre dvere priestorov, ktoré susedia s hlučnými priestormi prevádzok, ako napr. sklady alebo výrobné haly alebo dvere do bytu, odporúčame zvukotesné spojovacie dvere. S novým, voliteľným tlmiacim profilom zlepšíte hodnoty zvukovej izolácie prvku dverí o 7 dB.

Katalógy
Videos

Redaktioneller Film der Fachzeitschrift „bauhandwerk“: Montage einer Holzzarge und VarioFix Stahlzarge von Hörmann im Vergleich