Moderné a elegantné

Garážové brány

Sekcionálne garážové brány

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tomuto princípu konštrukcie je k dispozícii maximálne miesto v garáži a pred garážou. Sekcionálne garážové brány je možné zabudovať do každého otvoru garáže a tieto poskytujú až o 14 cm väčšiu šírku prejazdu ako výklopné brány. Okrem toho sú optimálne utesnené na všetkých štyroch stranách vďaka trvalo elastickým tesneniam odolným voči poveternostným vplyvom.


prejsť na Sekcionálne garážové brány

Výklopné brány Berry

Táto klasika medzi garážovými bránami ponúka už od roku 1952 nielen vynikajúci pomer cena - výkon, vďaka veľkej rozmanitosti výplní brán je možné garážovú bránu presne prispôsobiť architektúre domu.


prejsť na Výklopné brány Berry

Garážová rolovacia brána RollMatic

Rolovacie brány a stropné rolovacie brány sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípu konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou. Tvar otvoru garáže nehrá pri montáži žiadnu úlohu, či už je pravouhlý, skosený, so segmentmi alebo oblúkmi.


prejsť na Garážová rolovacia brána – RollMatic

Do boku posuvná sekcionálna brána

 

Do boku posuvná sekcionálna brána otvára mnohé výhody:
mnoho miesta pod stropom garáže.

Vďaka bočnému otváraniu brány ostáva strop garáže neobmedzene využiteľný. Takto tam môžete uschovať napr. surf alebo kanoe. Vďaka konštrukcii do boku posuvnej sekcionálnej brány je možnosť použitia aj pri náročných montážnych situáciách, ako napríklad strešné zošikmenia.

 


prejsť na Do boku posuvná sekcionálna brána

Garážové vedľajšie dvere

Vedľajšie dvere sú vždy veľmi praktické, keď musíte rýchlo vybrať predmety z garáže bez toho, aby ste otvárali bránu. Alebo keď druhé vozidlo parkuje pred bránou z dôvodu iba krátkeho vjazdu do garáže a zablokuje sa tým prístup do garáže. K takmer každému motívu a typu brány obdržíte v spoločnosti Hörmann vhodné vedľajšie dvere. Brána a dvere tak tvoria harmonický celok.

prejsť na Vedľajšie garážové dvere

Dobré dôvody pre garážové brány Hörmann

Značková kvalita z Nemecka

Značková kvalita z Nemecka

Výrobky Hörmann sa vyvíjajú a vyrábajú v našich vysoko špecializovaných závodoch.

Výrobky pre generácie

Výrobky pre generácie

Dlhodobé testy v reálnych podmienkach prispievajú k technicky vyzretým sériovým výrobkom v kvalite Hörmann.

Pohľad do budúcnosti

Pohľad do budúcnosti

Spoločnosť Hörmann ide dobrým príkladom. Podnik preto už dnes pokrýva 100 % svojej spotreby energie z ekologického prúdu.