Systémy kontroly príjazdu do areálov firiem

Systémy kontroly príjazdu

Systémy kontroly príjazdu

Chcete zabrániť nedovolenému vstupu na svoj súkromný pozemok alebo do priestorov svojej firmy? Alebo hľadáte bezpečné riešenie na zabezpečenie verejného priestoru alebo priestorov konania rôznych podujatí? Bez ohľadu na to, či chcete kontrolovať tok dopravy alebo zabezpečiť prejazd – systémy kontroly príjazdu Hörmann stanovujú bezpečnostné štandardy.

Bez ohľadu na to, aký je rozsah ochrany a čo sa vyžaduje: náš produktový program prináša riešenia prispôsobené vašim individuálnym potrebám z jednej ruky. Všetky naše systémy kontroly príjazdu môžete ovládať rádiovou technológiou BiSecur od spoločnosti Hörmann.

Systém kontroly príjazdu zabezpečuje pešiu zónu

Prehľad našich riešení

Dopravné stĺpiky

Dopravné stĺpiky série Security Line Icon

Dopravné stĺpiky série Security Line od spoločnosti Hörmann umožňujú spoľahlivú a flexibilnú kontrolu príjazdu.

V závislosti od frekvencie a spôsobov používania si môžete vybrať medzi

  • automatickými dopravnými stĺpikmi,
  • poloautomatickými dopravnými stĺpikmi,
  • demontovateľnými dopravnými stĺpikmi,
  • pevnými dopravnými stĺpikmi.

 

 

Dopravné stĺpiky série High Security Line Icon

Ak si prajete zabezpečiť mimoriadne citlivé oblasti pred neoprávneným prejazdom v núdzovej situácii, naše dopravné stĺpiky Hörmann zo série High Security Line vám ponúkajú riešenie pre každú požiadavku. Odolnosť našich dopravných stĺpikov série High Security bola testovaná v rámci skutočných nárazových skúšok a následne bola certifikovaná v súlade s medzinárodnými normami.

V závislosti od frekvencie a spôsobov používania si môžete vybrať medzi

  • automatickými dopravnými stĺpikmi,
  • demontovateľnými dopravnými stĺpikmi,
  • pevnými dopravnými stĺpikmi.

Zábrany s vysokou bezpečnosťou

Hrotové bariéry na vjazde

Hrotové bariéry

Vyberte si medzi hrotovými bariérami M a H, aby ste zabezpečili svoj prejazd.

Prejsť na výrobok

Dopravné zábrany pred príjazdom

Dopravné zábrany

Vyberte si medzi Road Blocker 500, Road Blocker 1000 a Road Blocker 500 SF, aby ste zabezpečili svoj prejazd.

Prejsť na výrobok

Dopravné stĺpiky pred reprezentačnými budovami

Dopravné stĺpiky

Vyberte si medzi automatickými, demontovateľnými a pevnými dopravnými stĺpikmi našej série High Security Line, ktoré budú zodpovedaťi vašim potrebám ochrany.

Prejsť na výrobok

Ak si oblasť vyžaduje maximálnu bezpečnosť a musí byť natrvalo alebo dočasne chránená pred neoprávneným vjazdom vozidiel, sú vhodným riešením naše zábrany s vysokým stupňom bezpečnosti série High Security Line Hörmann. Certifikované dopravné stĺpiky umožňujú vďaka rôznym vyhotoveniam flexibilné použitie a rovnako ako naše dopravné zábrany účinne zastavia aj nákladné vozidlá s vysokou rýchlosťou. Naše hrotové bariéry umožňujú kontrolovaný prejazd iba jedným smerom. Tak hrotové, ako aj dopravné zábrany značky Hörmann spoľahlivo zabezpečujú príjazdové oblasti so šírkou až šesť metrov.

Posuvné brány do dvora

Posuvné brány do dvora Hörmann zo stabilných oceľových profilov sa dodávajú ako kompletný prvok so šírkou otvoru do 16 metrov. Tak je možné pri protibežných systémoch dosiahnuť šírku 32 metrov. Konštrukcia je samonosná. Výhody: iba nepatrné práce na základoch, bez montáže vodiacich koľajníc, žiadne poruchy chodu brány pri námraze, snehu alebo hrubom znečistení.

Katalógy