Interiérové dvere

Objavte novú podobu útulnosti: s vysokokvalitnými interiérovými dverami

Domov je centrom života, útočišťom, oázou pohody. Vysokokvalitné interiérové dvere k tomu tiež prispievajú a vášmu domovu prepožičiavajú osobitú útulnosť.

Či klasické alebo moderné, biely lak alebo buk, so sklenenými prvkami alebo s aplikáciami z ušľachtilej ocele – Hörmann vám ponúka presne také interiérové dvere, ktoré sa hodia k vám a k vášmu zariadeniu. Interiérové dvere z dreva presviedčajú vysokohodnotným vzhľadom a prémiovou kvalitou. Budete sa z nich tešiť mnoho rokov a pre domov si tak doslovne zvolíte „dvere na celý život“.

Vysoká kvalita obytného priestoru

Dobré dôvody pre interiérové dvere Hörmann

V jednej rovine: kľučky Planar

V jednej rovine: kľučky Planar

Pre mimoriadne elegantný vzhľad vybavte svoje dvere kľučkou Planar. Jej rozeta, ktorá je absolútne v jednej rovine a dokonale zapustená do krídla dverí, zaujme zvlášť dizajnových nadšencov. Dokonalá elegancia sa dosiahne vďaka dverám s krídlom dverí a zárubňou v jednej rovine so skrytými závesmi. Ďalší jemný detail: vynechaním otvoru na kľúčovú dierku pôsobí dizajn ešte minimalistickejšie, a teda elegantnejšie.

Koncepcia 4 × 4: DesignLine Concepto

Koncepcia 4 × 4: DesignLine Concepto

Sofistikované a univerzálne: dvere radu DesignLine Concepto prinášajú nové možnosti stvárnenia pre váš domov. Skombinujte kvalitné povrchové úpravy Ultramatná, Gloss (vysokolesklá), Bridlica alebo novinku Plátno s farebnými variantmi dopravnej bielej, svetlosivej a antracitovej sivej alebo s novým sivohnedým odtieňom.

Povrchová nano úprava: celopresklené dvere

Povrchová nano úprava: celopresklené dvere

Želáte si domov zaplavený svetlom? Potom sú tou správnou voľbou naše celopresklené dvere. Okrem svojho elegantného vzhľadu presviedča GlassLine aj jednoduchou starostlivosťou: Všetky motívy s pieskovaným sklom sú vyrobené s povrchovou nano úpravou pre menej odtlačkov prstov.

Vzhľadovo rovnaké motívy s dverami DesignLine Groove a Concepto

Pre dokonalú kombináciu drevených a sklenených dverí vám k motívom DesignLine Groove a DesignLine Concepto ponúkame vzhľadovo rovnaké celopresklené dvere.

Vidieť a cítiť na dotyk: Duradecor štruktúra

Vidieť a cítiť na dotyk: Duradecor štruktúra

Jemne štruktúrované povrchové úpravy robia hmatateľným to, čo vidíte. Textúra dreva, ktorá sa razí do krídla dverí, hmatateľne odzrkadľuje charakteristickú štruktúru dreva v štruktúre povrchovej úpravy Duradecor. Táto podčiarkuje prirodzenú a príjemnú atmosféru bývania vo  vašom dome, mimoriadne ľahko sa udržiava a je veľmi odolná.

Najvyššia odolnosť voči nárazom: povrchová úprava Duradecor

Najvyššia odolnosť voči nárazom: povrchová úprava Duradecor

Kvalitný povrch vás nadchne: Duradecor okúzli najvyššou odolnosťou voči nárazu, ktorá je o 48 % lepšia ako priemer skúšaných CPL povrchov od iných výrobcov. Okrem toho je povrch odolný, jednoducho sa udržiava a je tepelne stály, tak si svoje dvere užijete po dlhú dobu.

Trvalo odolná: ochrana hrán 4Protect

Trvalo odolná: ochrana hrán 4Protect

Naše falcované dvere s hranatými hranami a naše bezfalcové dvere s povrchom Duradecor vo vyhotovení biely lak, svetlosivá, antracitová sivá a sivohnedá sú sériovo vybavené vysokokvalitnou ochranou hrán 4Protect.

Takto sú vaše drevené vnútorné dvere odolnejšie voči každodennému zaťaženiu a vy sa tak z nich budete tešiť dlhú dobu.

Vysokokvalitná a elegantná: drevená zárubňa

Vysokokvalitná a elegantná: drevená zárubňa

Naše drevené zárubne zapôsobia oblou hranou pekného tvaru a polomerom hrany 3 mm (1). Doska zárubne (2) s hrúbkou 25 mm a robustný povrch Duradecor (3) zabezpečujú kvalitný a elegantný vzhľad vašich nových interiérových dverí.

Pekná a robustná: oceľová zárubňa

Pekná a robustná: oceľová zárubňa

VarioFix je názov našej oceľovej zárubne do ostenia, ktorá vám ponúka mnoho výhod: s nastaviteľným ozdobným falcom sa montuje rovnako jednoducho ako drevená zárubňa. Okrem toho sa vďaka svojej vysokej odolnosti vyznačuje mimoriadne dlhou životnosťou. Pokiaľ ide o dizajn, presvedčí vás jej elegantné tvarovanie bez viditeľného prehybu. Oceľová zárubňa do ostenia VarioFix má so svojím lemom, ktorý je v dokonalom súlade s drevenými zárubňami, pri rozmere 55 mm rovnaký vzhľad ako drevené zárubne.

Katalógy
Videá
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Pohon dverí PortaMatic

Poradenstvo pre architektov

Ste architekt a máte otázky k našim výrobkom, plánujete a potrebujete poradiť ohľadne variant vyhotovenia, možností kombinovania a individuálneho dizajnu? Alebo ste snáď už v štádiu stavebnej koncepcie a potrebujete technickú podporu, ako aj detaily naplánovaných diel? Chcete využiť know-how získané desiatkami rokov skúseností – naši poradcovia pre architektov Vás budú radi sprevádzať a ochotne Vám poradia.

prejsť na Poradenstvo pre architektov