Posuvné brány do dvora

Posuvné brány do dvora – samonosná konštrukcia, vysoký bezpečnostný štandard, kompletne predmontované

Posuvné brány do dvora Hörmann zo stabilných oceľových profilov sa dodávajú ako kompletný prvok so šírkou otvoru do 16 metrov. Tak je možné pri protibežných systémoch dosiahnuť šírku 32 metrov. Konštrukcia je samonosná. Prednosti: len drobné základové práce. Žiadna montáž vodiacich koľajníc, žiadne poruchy chodu brány pri námraze, snehu alebo hrubom znečistení. Posuvná brána do dvora sa stáva unikátom: s individuálne stvárneným krídlom brány (nie je obsiahnuté v rozsahu dodávky) je možné realizovať mimoriadne požiadavky stvárnenia.

Dobré dôvody pre posuvné brány do dvorov Hörmann

Dodatočné hliníkové závesy*

Dodatočné hliníkové závesy*

Na obidvoch stranách brány sú umiestnené hliníkové závesy* na hornej hrane krídla brány. Tým sa zabráni priamemu kontaktu vodiacich koliesok s vysokohodnotnou povrchovou úpravou brány. Ostane tak zachovaný pekný vzhľad brány.

* Pri type HS obsiahnuté v rozsahu dodávky, pri type HSS / HS Alu ich je možné zakúpiť voliteľne.

Bezpečné ovládanie automatiky

Bezpečné ovládanie automatiky

Päť zabezpečení zatváracej hrany s automatickým monitorovaním okamžite zastaví bránu – už aj pri najmenšom odpore. Zaručene najvyššia bezpečnosť pre osoby a vozidlá.

Bezpečná elektronika ovládania

Bezpečná elektronika ovládania

Elektronika ovládania je integrovaná v stĺpe. Táto sa nachádza na strane dvora. Pri údržbových a nastavovacích prácach je potrebné iba otvoriť kryt. Individuálne kódovateľný ručný vysielač umožňuje mimoriadne komfortné otváranie posuvnej brány z automobilu pre vodičov vozového parku Vášho podniku. To je veľmi výhodné pri často frekventovaných bránach.

Výkonná elektronika pre všetky funkcie ovládania
  • Rozšírenie kontaktnej lišty
  • Rádiové ovládanie
  • Systém čítania kariet
  • Automatika časového zatvárania / automatika otvárania
  • Indukčné slučky
  • Svetelné závory
  • Zobrazenie: Otv, Zatv, brána sa presúva

Poradenstvo pre architektov

Ste architekt a máte otázky k našim výrobkom, plánujete a potrebujete poradiť ohľadne variant vyhotovenia, možností kombinovania a individuálneho dizajnu? Alebo ste snáď už v štádiu stavebnej koncepcie a potrebujete technickú podporu, ako aj detaily naplánovaných diel? Chcete využiť know-how získané desiatkami rokov skúseností – naši poradcovia pre architektov Vás budú radi sprevádzať a ochotne Vám poradia.

prejsť na Poradenstvo pre architektov