Priemyselné sekcionálne brány

Program sekcionálnych brán v jedinečnej šírke sortimentu

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a vytvárajú tým miesto pred a za bránou. Články brány sa odstavujú na plocho pod strop, zvislo nad otvor alebo so sledovaním sklonu strechy. Sekcionálne brány konštrukčného radu 50 z ocele, z kombinácie oceľ a hliník alebo z hliníka presviedčajú jedinečnou šírkou programu, top dizajnom brány a certifikovanou bezpečnosťou. Kompaktné sekcionálne brány stohujú jednotlivé lamely hneď za preklad. Nepatrná hĺbka zasunutia je mimoriadne výhodná pri halách s osvetľovacími kupolami, sklenenými strechami a fasádami.

Brány majú občas veľký podiel na obvodovom plášti budovy priemyselných budov. V dôsledku toho v sebe skrývajú obrovský potenciál na úsporu energie – informácie k amortizácii a k dovybaveniu nájdete na stránke Kompas úspory energie Hörmann.

Dobré dôvody pre priemyselné sekcionálne brány Hörmann

Trvalo jasný priehľad

Trvalo jasný priehľad

Najvyššia odolnosť voči poškriabaniu

Brány s plastovým presklením DURATEC odolávajú silnému zaťaženiu v drsnom priemyselnom prostredí. Špeciálna povrchová úprava  trvalo chráni tabuľku pred stopami po čistení a poškriabaním.

Sériovo, bez navýšenia ceny, pri všetkých sekcionálnych bránach s priehľadným plastovým presklením.

Účinná tepelná izolácia

Účinná tepelná izolácia

ThermoFrame

Vyhrievané haly vyžadujú dobre izolované brány. Priemyselné sekcionálne brány Hörmann obdržíte voliteľne s pripojením zárubne ThermoFrame pre termické oddelenie zárubne a muriva. Tesniace manžety na obidvoch stranách brány a dvojité tesnenie v preklade chránia pred stratami tepla, resp. chladu. Takto zvýšite hodnotu tepelnej izolácie až o 21 %.

Praktické riešenia

Praktické riešenia

Integrované dvere bez vysokého prahu

O uľahčený prechod osôb sa starajú integrované dvere s extra plochým prahom z ušľachtilej ocele. Pri bránach do šírky 5500 mm je prah v strede vysoký iba 10 mm a na okrajoch 5 mm. Výrazne sa tým znižuje riziko zakopnutia a uľahčuje prejazd kolesami. Za určitých predpokladov môžete integrované dvere bez vysokého prahu Hörmann použiť dokonca ako únikové dvere a na bezbariérovú výstavbu.

 

 

Bezkontaktné monitorovanie brány

Bezkontaktné monitorovanie brány

Prebiehajúca svetelná závora bez príplatku

Priemyselné sekcionálne brány Hörmann s pohonmi WA 400 a ITO 400 sú sériovo vybavené zabezpečením uzatváracej hrany pomocou optických snímačov. Bez príplatku si môžete zvoliť aj predbiehajúcu svetelnú závoru VL 1 na bezkontaktné monitorovanie uzatváracej hrany brány.

Katalógy
Videá

Presklenie DURATEC - maximálna odolnosť voči poškriabaniu

Poradenstvo pre architektov

Ste architekt a máte otázky k našim výrobkom, plánujete a potrebujete poradiť ohľadne variant vyhotovenia, možností kombinovania a individuálneho dizajnu? Alebo ste snáď už v štádiu stavebnej koncepcie a potrebujete technickú podporu, ako aj detaily naplánovaných diel? Chcete využiť know-how získané desiatkami rokov skúseností – naši poradcovia pre architektov Vás budú radi sprevádzať a ochotne Vám poradia.

prejsť na Poradenstvo pre architektov