Pohon vnútorných dverí PortaMatic

Pre bezbariérové a komfortné bývanie

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic je možné otvorenie a zatvorenie drevených a oceľových vnútorných dverí realizovať celkom jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla. Či už kvôli telesnému obmedzeniu alebo požiadavke vyššieho komfortu – táto technika uľahčuje všedný deň. Pohon dverí PortaMatic je vhodný nielen pre dvere v súkromných priestoroch, ale aj vo verejných priestoroch a tento presviedča množstvom funkcií a možností nastavenia, ale aj minimálnou spotrebou energie. Okrem toho je PortaMatic až o 25% výhodnejší ako porovnateľné pohony dverí.

Bezbariérové bývanie a práca

Bývanie vhodné podľa veku

Bývanie vhodné podľa veku

Chcete byť napriek telesným obmedzeniam naďalej mobilný? Pohon PortaMatic pre interiérové dvere vám vráti späť kúsok z kvality života tým, že vás podporí pritom, aby ste sa mohli pohybovať vo svojom dome bez cudzej pomoci.

Komfortný život

Komfortný život

Preneste nabudúce plné podnosy, ťažké debny s nápojmi alebo Váš nákup bez námahy cez Vaše priestory. Aj keď automatický pohon dverí PortaMatic nepotrebujete zo zdravotných dôvodov, určite už nikdy nebudete chcieť opäť postrádať tento komfort.

Pracovať bezbariérovo

Pracovať bezbariérovo

Bezbariérová práca má už dnes vysoké ohodnotenie a v budúcnosti ešte získa na význame. Pohon dverí PortaMatic je možné integrovať na Vašom pracovisku vo všetkých neverejných priestoroch a tento sa stará o vyšší komfort aj pri práci.

Hygienické ovládanie dverí

Hygienické ovládanie dverí

V kancelárskych budovách je nebezpečenstvo nákazy medzi zamestnancami mimoriadne vysoké predovšetkým na dverách do sanitárnych priestorov. Pohon dverí PortaMatic v kombinácii s bezkontaktným spínačom spoľahlivo chráni pred zárodkami a baktériami a poskytuje Vám bezpečný pocit.

Dobré dôvody pre pohony dverí PortaMatic Hörmann

Bezpečná prevádzka dverí

Bezpečná prevádzka dverí

Bezpečnosť a komfort patria vo firme Hörmann neoddeliteľne k sebe. Náš pohon PortaMatic tak otvorí Vaše dvere s pozvoľným rozbehom a s jemným zastavením a vďaka tomu je veľmi tichý. Pohyby dverí sa vykonávajú iba s veľmi nízkou silou a poskytujú Vám tým vysokú bezpečnosť. Už aj ľahký dotyk dverí ihneď zastaví ich pohyb.

Inovatívny rádiový systém

Inovatívny rádiový systém

Pre Vás myslíme dopredu tam, kde iní neustále iba počúvajú. S našim inovatívnym rádiovým systémom BiSecur budete Váš pohon ovládať bezpečne prostredníctvom ručného vysielača alebo rádiového vnútorného spínača a dodatočne tiež môžete kontrolovať, či sú Vaše dvere otvorené alebo zatvorené*. Nemusíte tak bežať cez celý dom, aby ste prekontrolovali Vaše vnútorné dvere.

A pretože máme neustále pred sebou Váš komfort, môžete pomocou Vášho ručného vysielača alebo rádiového vnútorného spínača nielen otvárať a zatvárať Vaše dvere, ale aj obsluhovať integrované LED osvetlenie.

*pomocou ručného vysielača HS 5 BS alebo rádiového vnútorného spínača FIT 5 BS
Jednoduchá montáž, jednoduché pripojenie

Jednoduchá montáž, jednoduché pripojenie

PortaMatic Vám zaručene uľahčí život. Už montáž je veľmi jednoduchá. Pohon sa upevní nad dvere alebo na zárubňu. Klznú koľajnicu je možné jednoducho nalepiť na krídlo dverí a v prípade potreby ju je možné bezo zvyšku odstrániť. Toto je výhodné predovšetkým v nájomných bytoch alebo pri sklenených dverách.

Pohon PortaMatic sa pripája jednoducho na zásuvku. A aby sa aj toto podarilo bez problémov, majú káble našich pohonov dĺžku 3 m. Tento pohon pre Vás môže samozrejme odborne namontovať aj Hörmann partner.
Optické a akustické funkcie komfortu

Optické a akustické funkcie komfortu

Viac komfortu a bezpečnosti vytvára rozdiel, myslíme si. Preto sme pre Vás pohon dverí PortaMatic vybavili s užitočnými dodatočnými funkciami. Akustický signál a integrované LED osvetlenie Vám signalizujú otváranie a zatváranie dverí už pred pohybom dverí.

Za tmy a pri zle vysvietených vstupoch dverí sa osvetlenie okrem toho stará o bezpečné stúpanie v celej oblasti prechodu.
Katalógy
Videá
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Pohon dverí PortaMatic

Poradenstvo pre architektov

Ste architekt a máte otázky k našim výrobkom, plánujete a potrebujete poradiť ohľadne variant vyhotovenia, možností kombinovania a individuálneho dizajnu? Alebo ste snáď už v štádiu stavebnej koncepcie a potrebujete technickú podporu, ako aj detaily naplánovaných diel? Chcete využiť know-how získané desiatkami rokov skúseností – naši poradcovia pre architektov Vás budú radi sprevádzať a ochotne Vám poradia.

prejsť na Poradenstvo pre architektov