Najširší program v celej Európe

Dvere

Automatické dvere s otváravým krídlom

Dvere s otočným krídlom v kombinácii s pohonom dverí ponúkajú bezbariérovosť vo verejných priestoroch, na pracovisku a doma. S automatickými dverami s otočným krídlom ponúka Hörmann riešenie aj pre protipožiarnu ochranu.


prejsť na Automatické dvere s otváravým krídlom

Multifunkčné dvere

Multifunkčné dvere Hörmann z ocele alebo z ušľachtilej ocele sú vhodné na všestranné použitie v interiéri, resp. v exteriéri. 1-krídlové a 2-krídlové dvere sa montujú všade tam, kde sa vyžadujú robustné prvky dverí. S množstvom prídavných funkcií, ako protipožiarna a dymotesná ochrana, zvuková izolácia alebo ochrana proti vlámaniu.


prejsť na Multifunkčné dvere

Funkčné dvere pre výstavbu objektov

"Robustné vnútorné dvere, bezpečné dvere do bytov, plne presklené dvere do kancelárií alebo termicky oddelené vonkajšie dvere - rozmanitosť je našou silnou stránkou.

 

prejsť na Funkčné dvere pre výstavbu objektov

Zzárubne

Program oceľových zárubní Hörmann ponúka optimálne riešenia pre montáž do masívnych a montovaných stien. Ako zárubne dverí, okien alebo prechodové zárubne s plochým klenutým, polkruhovým alebo pohľadovým oblúkom, alebo ako kombinácia s bočným dielom a nadsvetlíkom.

 

prejsť na Oceľové zárubne

Domové dvere

Nové domové dvere majú byť niečím mimoriadnym. Majú sa hodiť k štýlu domu, byť reprezentatívne a tým  prezentovať dobrý vkus. Domové dvere však majú spĺňať aj vysoké bezpečnostné nároky a vďaka vysokým hodnotám tepelnej izolácie  pomáhať šetriť energiu.

 

prejsť na Domové dvere

Interiérové dvere

Objavte novú podobu útulnosti: s vysokokvalitnými interiérovými dverami. Náš domov je centrom nášho života, naším útočišťom, našou oázou pohody. Naše interiérové dvere k tomu tiež prispievajú a vášmu domovu prepožičiavajú osobitú útulnosť.

prejsť na Interiérové dvere

Funkčné dvere pre bytovú výstavbu

Kvalitné dvere z ocele: na zabezpečený vstup do pivnice, do dielne alebo do hobby priestoru, do detskej alebo študentskej izby, podkrovia a na prechod z garáže do domu.

 

prejsť na Funkčné dvere pre bytovú výstavbu

Garážové vedľajšie dvere

Vedľajšie dvere sú jednoducho praktické. V spoločnosti Hörmann dostanete k výklopnej bráne Berry, sekcionálnej bráne alebo ku garážovej rolovacej bráne RollMatic vedľajšie garážové dvere s rovnakým vzhľadom.

 

prejsť na Garážové vedľajšie dvere

Dobré dôvody pre dvere Hörmann

Značková kvalita z Nemecka

Značková kvalita z Nemecka

Výrobky Hörmann sa vyvíjajú a vyrábajú v našich vysoko špecializovaných závodoch.

Výrobky pre generácie

Výrobky pre generácie

Dlhodobé testy v reálnych podmienkach prispievajú k technicky vyzretým sériovým výrobkom v kvalite Hörmann.

Pohľad do budúcnosti

Pohľad do budúcnosti

Spoločnosť Hörmann ide dobrým príkladom. Podnik preto už dnes pokrýva 100 % svojej spotreby energie z ekologického prúdu.