Funkčné dvere pre výstavbu objektov

Funkčné dvere pre interiér a exteriér

Od robustných vnútorných dverí, bezpečných dverí do bytu a plne presklených dverí do kancelárií, až po termicky oddelené vonkajšie dvere ponúka Hörmann rozsiahly program s rozmanitými variantmi farieb a vybavenia.

Urobte si prehľad.

Robustné vnútorné dvere

Robustné vnútorné dvere

Vnútorné dvere ZK sa kvôli svojim mnohým výhodám už desaťročia používajú v kanceláriách a v správnych budovách. Sú robustné, tvarovo stále a odolné. Vnútorné dvere OIT boli vyvinuté pre každodennú tvrdú prevádzku v priemyselných, obchodných a remeselníckych zariadeniach, na úradoch, v školách a v kasárňach. Podľa oblasti použitia a požiadavky ponúkame rôzne výplne.

Bezpečné dvere do bytu

Bezpečné dvere do bytu

S protipožiarnymi a bezpečnostnými dverami Hörmann WAT to bude pre Vás ten správny výber, napr. pre vchodové dvere do bytu pre bytovky pre viac rodín. Robustné oceľové dvere disponujú sériovým bezpečnostným a tiež protipožiarnym vybavením a ponúkajú tak obyvateľom objektu pocit bezpečia. Vďaka variantom farieb a vybavenia sa dodatočne zaistí, že dvere splnia každú individuálnu požiadavku.

Plne presklené dvere do kancelárií

Plne presklené dvere do kancelárií

Elegantné a jemne prepracované, a aj napriek tomu stabilné hliníkové vnútorné dvere ES 50 sa odporúčajú pre vnútornú výstavbu s vysokými nárokmi, napríklad v kanceláriách a v administratívnych budovách. Vzhľad dverí sa dá harmonicky zladiť s vnútornou architektúrou. Veľkoplošné presklenie sa postará o svetlú, priateľskú atmosféru. Tieto hliníkové dvere spĺňajú vysoké očakávania, ktoré kladiete na vybavenie a kvalitu náročných vnútorných dverí.

Termicky oddelené vonkajšie dvere

Termicky oddelené vonkajšie dvere

Minimalizácia nákladov na energie je dnes dôležitejšia ako kedysi. Z tohto dôvodu odporúčame vonkajšie dvere MZ Thermo. Tieto viacúčelové dvere so svojimi termicky oddelenými prvkami, ako je krídlo dverí, zárubňa a obvodové podlahové tesnenie, dosahujú až o 30 % lepšiu tepelnú izoláciu ako pôvodné viacúčelové dvere. Ako mimoriadne bezpečné vonkajšie ukončenie získate túto konštrukciu dverí vo vyhotovení RC 2 ako KSI Thermo.

Pre svetlé a reprezentatívne vstupné priestory odporúčame plne presklený rám dverí TC 80.
Katalógy
Videos

Multifunktionstüren - verzögert schließende, absenkbare Bodendichtung

Multifunktionstüren OD - optimierte Standard-Eckzarge

Redaktioneller Film der Fachzeitschrift M+T Metallhandwerk: DryFix-Zarge

Poradenstvo pre architektov

Ste architekt a máte otázky k našim výrobkom, plánujete a potrebujete poradiť ohľadne variant vyhotovenia, možností kombinovania a individuálneho dizajnu? Alebo ste snáď už v štádiu stavebnej koncepcie a potrebujete technickú podporu, ako aj detaily naplánovaných diel? Chcete využiť know-how získané desiatkami rokov skúseností – naši poradcovia pre architektov Vás budú radi sprevádzať a ochotne Vám poradia.

prejsť na Poradenstvo pre architektov