Automatické dvere s otváravým krídlom

Dvere s otočným krídlom v kombinácii s pohonom dverí ponúkajú bezbariérovosť vo verejných priestoroch, na pracovisku a doma. Pre bezbariérové prechody ponúka Hörmann oceľové protipožiarne dvere, ako aj plne presklené protipožiarne dvere s pohonom dverí HDO 200 / 300 a vnútorné dvere v kombinácii s pohonom vnútorných dverí PortaMatic.

Urobte si prehľad

Vnútorné dvere s pohonom dverí PortaMatic

Vnútorné dvere s pohonom dverí PortaMatic

Vnútorné dvere sa s pohonom dverí PortaMatic Hörmann obsluhujú veľmi jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla. Množstvo funkcií a možností nastavenia ho robia maximálne flexibilným. Ďalšie plus: úzky dizajn bez dodatočnej snímačovej lišty. Vďaka vysokej bezpečnosti pri prevádzke s nízkou energiou je PortaMatic ideálnym pohonom dverí napr. pre obytné priestory, kancelárie, nemocnice, lekárske praxe a hygienické oblasti.*

PortaMatic je najvýhodnejším pohonom svojej triedy a je perfektne vhodný na dodatočné vybavenie. * Pre určité okruhy používateľov, ako napr. staršie osoby alebo osoby odkázané na pomoc, ako aj malé deti, sa musí prekontrolovať použitie pohonu. Ďalšie informácie nájdete na stránke výrobku PortaMatic.
Katalógy

Poradenstvo pre architektov

Ste architekt a máte otázky k našim výrobkom, plánujete a potrebujete poradiť ohľadne variant vyhotovenia, možností kombinovania a individuálneho dizajnu? Alebo ste snáď už v štádiu stavebnej koncepcie a potrebujete technickú podporu, ako aj detaily naplánovaných diel? Chcete využiť know-how získané desiatkami rokov skúseností – naši poradcovia pre architektov Vás budú radi sprevádzať a ochotne Vám poradia.

prejsť na Poradenstvo pre architektov