Program pre architektov

Pomocou programu pre architektov Hörmann  môžete rýchlo a komfortne, iba za pomoci pár kliknutí myšou, vytvárať individuálne texty špecifikácií a tiež využívať výkresy výrobkov Hörmann. Prostredníctvom moderného, užívateľsky príjemného rozhrania môžete s výrobkami Hörmann plánovať teraz ešte jednoduchšie. Jasná štruktúra obsluhy prostredníctvom vyskakovacích menu a symbolov, ako aj funkcia vyhľadávania Vám poskytnú rýchly prístup k textom pre verejné súťaže a k výkresom (formáty DWG a PDF) viac ako 650 výrobkov Hörmann. Fotorealistické zobrazenia dopĺňajú informácie o mnohých výrobkoch. Používanie programu pre architektov, príp. stiahnutie programu pre architektov sú samozrejme bezplatné. 

Program pre architektov ako online verzia

S novou online verziou môžete používať program pre architektov na operačných systémoch Windows, MAC a Android. Nezáleží na tom, či ide o smartphone, tablet, laptop alebo počítač v kancelárii, prostredníctvom existujúceho internetového pripojenia môžete mať kedykoľvek prístup k dátam programu.

prejsť na online verziu

Offline verzia

Program pre architektov ako verzie offline

Osvedčenú offline verziu programu pre architektov máte naďalej k dispozícii.Môžete si ju stiahnuť alebo bezplatne objednať s doručením poštou. Inštalácia nie je potrebná. V OS Windows ju je možné používať aj vo Vašej sieti. Aktualizačná služba Vás neustále udržiava v obraze.

prejsť na offline verzie