Pre každú oblasť domu
správne dvere

Dvere

Domové dvere

Vaše nové domové dvere majú byť niečím mimoriadnym. Majú sa hodiť ku štýlu Vášho domu, majú byť reprezentatívne a tým prezentovať Váš dobrý vkus. Vaše domové dvere však majú tiež spĺňať vysoké bezpečnostné nároky a vďaka vysokým hodnotám tepelnej izolácie pomáhať šetriť energiu.

prejsť na Domové dvere

Vstupné dvere

Tieto kvalitatívne vysokohodnotné vstupné dvere presviedčajú dobrými hodnotami tepelnej izolácie, spoľahlivým bezpečnostným vybavením, veľkým výberom motívov a atraktívnym pomerom cena-výkon.

 

prejsť na Vstupné dvere

Interiérové dvere

Objavte novú podobu útulnosti: s vysokokvalitnými interiérovými dverami. Náš domov je centrom nášho života, naším útočišťom, našou oázou pohody. Naše interiérové dvere k tomu tiež prispievajú a vášmu domovu prepožičiavajú osobitú útulnosť.

prejsť na Interiérové dvere

Funkčné dvere pre Váš dom

Je úplne jedno, či ide o novostavbu alebo modernizáciu, spoločnosť Hörmann Vám pre každú oblasť domu správne dvere. Či už bezpečnostné dvere do pivnice alebo pre vstup do garáže, dvere brániace ohňu pre pivnice s vykurovacím kotlom alebo viacúčelové dvere pre Vašu hobby miestnosť – naše kvalitatívne vysoko hodnotné oceľové dvere sa postarajú o to, aby ste sa medzi Vašimi štyrmi stenami cítili skutočne dobre a bezpečne.

prejsť na Funkčné dvere pre Váš dom

prejsť na Garážové vedľajšie dvere

Vedľajšie dvere sú jednoducho praktické. V spoločnosti Hörmann dostanete k výklopnej bráne Berry, sekcionálnej bráne alebo ku garážovej rolovacej bráne RollMatic vedľajšie garážové dvere s rovnakým vzhľadom.

prejsť na Garážové vedľajšie dvere