Dvere do obytného priestoru

Objavte novú podobu útulnosti: s vysoko hodnotnými dverami do obytného priestoru.

Domov je centrom života, miestom návratu,  oázou príjemného pocitu. Vysoko hodnotné dvere do obytných priestorov k tomu prispievajú svojim dielom a prepožičiavajú  domovu extra porciu útulnosti.

Či už klasické alebo moderné, biely lak alebo buk, so sklenenými prvkami alebo s aplikáciami z ušľachtilej ocele – Hörmann Vám ponúka presne také dvere do obytného priestoru, ktoré sa hodia k vybaveniu. Vnútorné dvere z dreva presviedčajú vysoko hodnotným vzhľadom a prémiovou kvalitou. Budete sa z nich tešiť mnoho rokov a pre domov si tak doslovne zvolíte "dvere života".

 

Dobré dôvody pre dvere Hörmann do obytného priestoru

Rozmanitý program výrobkov

Rozmanitý program výrobkov

Kombinácie krídla dverí a zárubne pre každý vkus

V spoločnosti Hörmann nájdete vhodné vyhotovenie dverí pre Váš individuálny štýl zariaďovania. Milovníci klasiky uprednostňujú falcované krídlo dverí a zárubňu vždy so zaoblenými hranami (1).

Radosť z čistých línií vyberie rovnakú kombináciu vždy s hranatými hranami. Tupo sa zatvárajúce krídlo dverí a zárubňa s hranatými hranami presviedčajú s takmer plochým, lícujúcim vzhľadom a podčiarkujú moderný štýl bývania (2).

Vysokohodnotné krídlo dverí:

Drevené vnútorné dvere obdržíte so štyrmi rozličnými vložkami krídiel dverí – od jednoduchej voštinovej vložky až po vysoko hodnotnú masívnu plnú drevotrieskovú dosku.
Trojité priestorové koncepty: ConceptLine

Trojité priestorové koncepty: ConceptLine

NOVINKA
Premyslené a mnohostranné: dvere ConceptLine Vám poskytujú možnosti stvárňovania nového druhu. Skombinujte vysoko hodnotné povrchové úpravy ultramatná, Gloss (vysoký lesk) a bridlica s farebnými variantmi biela, svetlo sivá a antracitovo sivá.

Celoplošne presklené dvere s povrchovou úpravou Nano

Celoplošne presklené dvere s povrchovou úpravou Nano

NOVINKA
Želáte si domov zaplavený svetlom? Potom sú tou správnou voľbou naše celoplošne presklené dvere. Okrem ich elegantného vzhľadu presviedča GlassLine aj pokiaľ ide o komfort starostlivosti: všetky motívy s pieskovaným sklom sú opatrené nano povrchovou úpravou pre menej odtlačkov prstov.

Vzhľadovo rovnaké motívy s Groove

Pre perfektný mix drevených a sklenených dverí obdržíte k motívom dverí DesignLine Groove vzhľadovo rovnaké celoplošne presklené dvere.
Oceľová zárubňa VarioFix

Oceľová zárubňa VarioFix

Pre novú oceľovú zárubňu Hörmann VarioFix nie sú odteraz problémom tolerancie stien do 20 mm: rôzne hrúbky stien pri renováciách alebo pri novostavbe sa celkom jednoducho vyrovnajú prestaviteľným ozdobným falcom. Jednoducho namontovaná ako drevená zárubňa, boduje oceľová zárubňa dodatočne v oblastiach dlhá životnosť a dizajn.

Vysoká odolnosť a elegantné tvarovanie bez viditeľného zahnutia kombinované s princípom montáže drevenej zárubne poskytuje iba VarioFix.
Najvyššia odolnosť voči nárazom: povrchová úprava Duradecor

Najvyššia odolnosť voči nárazom: povrchová úprava Duradecor

Z vysoko hodnotnej povrchovej úpravy budete nadšení:

Duradecor okúzľuje maximálnou pevnosťou proti nárazu, ktorá je o 48 % lepšia ako priemer skúšaných CPL povrchov iných výrobcov. Okrem toho je odolný, ľahko sa ošetruje a tepelne stály, takže sa budete dlho tešiť z Vašich dverí.
Pekná a robustná: ochrana hrán 4Protect

Pekná a robustná: ochrana hrán 4Protect

Naše drevené vnútorné dvere s hranatými hranami a s povrchovou úpravou Duradecor biely lak, svetlo sivá a antracitovo sivá sú sériovo vybavené vysoko hodnotnou ochranou hrán 4Protect. 4-násobná ochrana hrán presviedča okúzľujúcimi znakmi:

  1. Vysoká odolnosť proti nárazu
  2. Vysoká oderuvzdornosť
  3. Vysoká odolnosť voči poškriabaniu
  4. Perfektný vzhľad s nulovou škárou, to znamená, že vysoko hodnotný vzhľad dverí neruší žiadna viditeľná škára ako pri bežných dverách.
Takto sú Vaše drevené vnútorné dvere odolnejšie voči každodenným zaťaženiam a Vy z nich budete mať radosť po dlhú dobu.
Vidieť a cítiť: štruktúra Duradecor

Vidieť a cítiť: štruktúra Duradecor

Jemne štruktúrované povrchové úpravy robia hmatateľným to, čo vidíte. Textúra dreva, ktoré sa vyráža do krídla dverí, robí charakteristickú štruktúru dreva hmatateľnou pri štruktúrovej povrchovej úprave Duradecor. Priu synchrónnej štruktúre sa okrem toho textúra presne zhoduje s vytlačeným dekorom.

Pri novej štruktúre povrchovej úpravy leštenej kefami je razenie zladené s kefovaním v obraze dekoru.
Bezbariérové bývanie: pohon dverí PortaMatic

Bezbariérové bývanie: pohon dverí PortaMatic

Máte telesné obmedzenie alebo si želáte viac komfortu? Potom vybavte Vaše dvere do obytného priestoru inovatívnym pohonom dverí PortaMatic. To Vám umožní  automatické otváranie a zatváranie dverí prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla a pre Vás to znamená: o kúsok vyššiu kvalitu života.

Katalógy
Videá
Türantrieb PortaMatic - Barrierefreies und komfortables Wohnen

Pohon dverí PortaMatic

Poradenstvo pre architektov

Ste architekt a máte otázky k našim výrobkom, plánujete a potrebujete poradiť ohľadne variant vyhotovenia, možností kombinovania a individuálneho dizajnu? Alebo ste snáď už v štádiu stavebnej koncepcie a potrebujete technickú podporu, ako aj detaily naplánovaných diel? Chcete využiť know-how získané desiatkami rokov skúseností – naši poradcovia pre architektov Vás budú radi sprevádzať a ochotne Vám poradia.

prejsť na Poradenstvo pre architektov