Začiatočná stranaKatalógy > Katalógy pre živnostníkov, priemysel, verejnosť

Katalógy na objednanie, stiahnutie alebo online listovanie

<< Späť na prehľad


Garážové brány a Pohony

BiSecur Gateway s aplikáciou pre smartfóny

Na ovládanie pohonov, domových dverí a ďalších zariadení: šikovná, kedykoľvek k dispozícii z celého sveta

Sekcionálne garážové brány

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tomuto princípu konštrukcie je k dispozícii maximálne miesto v garáži a pred garážou.

Do boku posuvná sekcionálna brána

Do boku posuvná sekcionálna brána sa otvára do strany a poskytuje tým plnú prejazdovú výšku a jednoduchý prechod. Bránu je možné zakúpiť s optimálne nastaveným systémom pohonu alebo ako bránu s ručným ovládaním.

Garážová rolovacia brána RollMatic

Rolovacie brány RollMatic sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípu konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou.

Výklopné brány Berry

Osvedčená výklopná brána Berry sa vyklopí smerom von, skôr ako sa odstaví pod stropom Vašej garáže. Viac ako 20 motívov brán z ocele alebo dreva poskytuje voľnosť pri stvárňovaní.

Pohony garážových a vjazdových brán

Inovatívna technika pohonov pre garážové a vjazdové brány, ktorá robí Váš život komfortnejší a bezpečnejší. Deň čo deň, za každého počasia.


Domové a vnútorné dvere

Hliníkové domové dvere

Hliníkové domové dvere ThermoSafe a ThermoCarbon v štýlovom dizajne a s maximálnou tepelnou izoláciou.

Dvere pre Váš dom

Pre všetky oblasti v dome správne dvere: na zabezpečený vstup do pivnice, do dielne alebo do hobby priestoru, do detskej izby / študentskej izby, podkrovia a na prechod z garáže do domu.

Domové dvere Comfort

Cenovo výhodné hliníkové dvere s 3-násobným bezpečnostným zámkom

Pohon dverí PortaMatic

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic otvoríte a zatvoríte Vaše drevené alebo oceľové vnútorné dvere úplne jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla.


Protipožiarne/ dymotesné/ viacúčelové dvere

Systém blokovania kolies MWB

Bezpečnosť pri práci pre nakladacie miesto

Multifunkčné dvere

Oceľové dvere s identickým vzhľadom a s presne takými funkciami, ktoré potrebujete pre svoj objekt: ochrana proti požiaru T30, T60, T90. Ochrana proti dymu, protihluková ochrana a ochrana proti vlámaniu.

Funkčné dvere pre stavbu objektov

Rozmanitý program vnútorných a vonkajších dverí Hörmann: robustné vnútorné dvere, bezpečné dvere do bytov, plne presklené dvere do kancelárií a termicky oddelené vonkajšie dvere.

Viacúčelové dvere MZ

Vysoko kvalitné oceľové dvere pre exteriér a interiér


Priemyselné brány a nakladacia technika

Rolovacie mreže RollMatic

Kompaktná konštrukcia optimálna pre uzávery obchodov so stiesnenými priestorovými pomermi

Priemyselné sekcionálne brány

Zamerané na budúcnosť, s úsporou miesta. Program priemyselných sekcionálnych brán Hörmann s jedinečnou šírkou sortimentu. Na každý účel použitia vhodné vyhotovenie brány.

Rolovacie brány a rolovacie mreže

Rolovacie brány a mreže Hörmann z hliníka a ocele sú vďaka geniálne jednoduchej konštrukcii s malým počtom komponentov mimoriadne robustné a spoľahlivé počas každodenného používania.

Rýchlobežné brány

Rýchlobežné brány pre interiér a ako vonkajší uzáver. Rýchlobežné brány optimalizujú tok dopravy a materiálu a zlepšujú úsporu energie a hospodárnosť.

Nakladacia technika

S perfektne zosúladeným systémom nakladacích mostíkov, tesniacich límcov a predsadených komôr z vlastnej výroby poskytuje firma Hörmann kompletný program.

Brány pre dvojgaráže a brány pre hromadné garáže

Výklopná brána ET 500, posuvná brána ST 500 NOVINKA: výklopná brána N 500

Bránové systémy pre hromadné garáže

Pohony, brány a ovládania pre hromadné garáže z jednej ruky. Vo firme Hörmann sú brány a pohony vždy kontrolované a certifikované aj ako jednotka.

Kyvné brány a pásové závesy

Kyvné brány a pásové závesy: flexibilné a priestorovo úsporné riešenia brán


Zárubne a okná

Oceľové zárubne

Rozsiahly program s mnohými profilmi


Prehľady výrobkov

Výrobky pre stavbu objektov

Systémy priemyselných brán, nakladacia technika, vnútorné a vonkajšie dvere, protipožiarne prvky a prvky rúrkového rámu, automatické dverné systémy