Začiatočná stranaKatalógy > Katalógy pre stavebníkov a renovátorov

Katalógy pre stavebníkov a renovátorov

<< Späť na prehľad


Garážové brány a Pohony

BiSecur SmartHome

Komfortný a bezpečný život

Výrobky pre bytovú výstavbu

Garážové brány, pohony, domové dvere, oceľové dvere, dvere do obytného priestoru

BiSecur Gateway s aplikáciou pre smartfóny

Na ovládanie pohonov, domových dverí a ďalších zariadení: šikovná, kedykoľvek k dispozícii z celého sveta

Sekcionálne garážové brány

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tomuto princípu konštrukcie je k dispozícii maximálne miesto v garáži a pred garážou.

Do boku posuvná sekcionálna brána

Do boku posuvná sekcionálna brána sa otvára do strany a poskytuje tým plnú prejazdovú výšku a jednoduchý prechod. Bránu je možné zakúpiť s optimálne nastaveným systémom pohonu alebo ako bránu s ručným ovládaním.

Garážové brány RollMatic

Rolovacie brány a stropné rolovacie brány sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípom konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou.

Výklopné brány Berry

Osvedčená výklopná brána Berry sa vyklopí smerom von, skôr ako sa odstaví pod stropom Vašej garáže. Viac ako 20 motívov brán z ocele alebo dreva poskytuje voľnosť pri stvárňovaní.

Pohony garážových a vjazdových brán

Inovatívna technika pohonov pre garážové a vjazdové brány, ktorá robí Váš život komfortnejší a bezpečnejší. Deň čo deň, za každého počasia.


Domové a vnútorné dvere

Domové dvere

ThermoCarbon, ThermoSafe, Thermo65, TopComfort

Domové a vstupné dvere Thermo65 / Thermo46

NOVINKA: motív dverí 010 so vzhľadom ušľachtilej ocele

Drevené vnútorné dvere

Či už klasické alebo moderné, biely lak alebo buk, so sklenenými prvkami alebo s aplikáciami z ušľachtilej ocele – Hörmann Vám ponúka presne také drevené vnútorné dvere, ktoré sa hodia k Vám a k Vášmu zariadeniu.

Funkčné dvere pre Váš dom

Pre všetky oblasti v dome správne dvere: na zabezpečený vstup do pivnice, do dielne alebo do hobby priestoru, do detskej izby / študentskej izby, podkrovia a na prechod z garáže do domu.

Pohon dverí PortaMatic

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic otvoríte a zatvoríte Vaše drevené alebo oceľové vnútorné dvere úplne jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla.