Začiatočná stranaKatalógy > Katalógy pre stavebníkov a renovátorov

Katalógy pre stavebníkov a renovátorov

<< Späť na prehľad


Garážové brány a Pohony

BiSecur Gateway s aplikáciou pre smartfóny

Na ovládanie pohonov, domových dverí a ďalších zariadení: šikovná, kedykoľvek k dispozícii z celého sveta

Sekcionálne garážové brány

Sekcionálne brány sa otvárajú zvislo a sú umiestnené tesne pod stropom. Vďaka tomuto princípu konštrukcie je k dispozícii maximálne miesto v garáži a pred garážou.

Do boku posuvná sekcionálna brána

Do boku posuvná sekcionálna brána sa otvára do strany a poskytuje tým plnú prejazdovú výšku a jednoduchý prechod. Bránu je možné zakúpiť s optimálne nastaveným systémom pohonu alebo ako bránu s ručným ovládaním.

Garážová rolovacia brána RollMatic

Rolovacie brány RollMatic sa otvárajú zvislo a nezaberajú takmer žiadne miesto v garáži. Vďaka ich princípu konštrukcie je k dispozícii maximálny priestor v garáži a pred garážou.

Výklopné brány Berry

Osvedčená výklopná brána Berry sa vyklopí smerom von, skôr ako sa odstaví pod stropom Vašej garáže. Viac ako 20 motívov brán z ocele alebo dreva poskytuje voľnosť pri stvárňovaní.

Pohony garážových a vjazdových brán

Inovatívna technika pohonov pre garážové a vjazdové brány, ktorá robí Váš život komfortnejší a bezpečnejší. Deň čo deň, za každého počasia.


Domové a vnútorné dvere

Hliníkové domové dvere

Hliníkové domové dvere ThermoSafe a ThermoCarbon v štýlovom dizajne a s maximálnou tepelnou izoláciou.

Dvere pre Váš dom

Pre všetky oblasti v dome správne dvere: na zabezpečený vstup do pivnice, do dielne alebo do hobby priestoru, do detskej izby / študentskej izby, podkrovia a na prechod z garáže do domu.

Pohon dverí PortaMatic

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic otvoríte a zatvoríte Vaše drevené alebo oceľové vnútorné dvere úplne jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla.